slider-30-30-big-62388dfa31b69.webp

Zastoupení pro Essegi

ESSEGI je přední společnost ve vývoji a navrhování vertikálních balicích systémů, lisů, míchacích linek pro půdu, vážicích systémů a průmyslových automatizací pro různé produkty, pokrývající širokou škálu hmotností a formátů.

Více než třicet let zkušeností umožnilo ESSEGI vyrábět high-tech stroje a také vybudovat vysoce kvalifikovanou a užitečnou prodejní síť, která se vždy snaží poskytovat cílená a účinná průmyslová řešení balení, aby splnila všechny požadavky na automatizaci a přání každého zákazníka.

ESSEGI je na trhu od roku 1987 a je světovým lídrem v oboru. Díky jejich všestrannosti jsou schopni splnit jakýkoli požadavek nebo požadavek s nejvyšší mírou flexibility. Pracují v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními standardy a jejich rozvíjející se výzkumné oddělení nikdy neztrácí pojem o bezpečnosti.

Spolupráci s naší společností firma ESSEGI navázala dne 1.1.2019, kdy jsme se stali výhradním dodavatelem jejich technologie na Českém a Slovenském trhu. Jako jejich oficiální zástupce dodáváme náhradní díly a zákazníkům zajišťujeme autorizovaný servis.

azienda-2